Paketler

Sıkça Sorulanlar

Farklı bir sorunuz var ise bize ulaşabilirsiniz : iletisim@faradayprensip.com

İçerikleri nasıl satın alırım?

"Paketler" sayfasından almak istediğiniz ürünü "Satın Al" butonuna bastığınızda sizi güvenilir bir satış sitesi olan Shopier'e yönlendirecek. İlgili paketin doğruluğundan emin olduğunuzda satın alma aşamalarını hallederek ödeme onay sayfasına gelmeden notlar kısmına size ulaşabileceğimiz mail adresinizi iletmeniz gerekir.

Satın aldığım içeriklere nasıl erişebilirim?

Satın alma aşamasında notlar kısmına yazmış olduğunuz mail adresine sadece o içeriğe ulaşabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre göndereceğiz. Bu kullanıcı adı ve şifre yardımıyla "İçerikler" sayfasında satın almış olduğunuz ürüne tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Satın aldığım içerikleri nasıl kullanırım?

Dijital bir yayın olduğumuz için sizlere sorularımızı cevap anahtarı olmadan yazdırılabilir PDF dosyası olarak veriyoruz. Bunun sebebi içeriklerimiz, kendinizi bir deneme sınavı gibi test etmenizden çok ufkunuzu açmak amacıyla üretiliyor. Her sorunun cevabını doğru yapsanız da yapmasanız da çözümüyle izleyerek daha faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu politikamız hakkında geri dönüşlerinizi bekliyor olacağız.

İçerik iadesi yapabilir miyim?

Satın aldığınız içerikler dijital hizmet kapsamında olduğu için maalesef iadeleri mümkün değil. Dijital indirme, depolama gibi kapsamlar söz konusu olduğu için ürünlerimizin satış kategorisi tek kullanımlık ürün kapsamında tutuluyor. Fakat siz satın aldığınız içerikleri üçüncül şahıslarla paylaşmamak veya ortak kullanmamak şartıyla dönem boyu erişme imkanına sahipsiniz.

İçeriği aldım ve hükümlülüklerim nelerdir?

Satın almış olduğunuz ürünün PDF içeriği, içeriğin belirli bir kısmı veya hepsi ticari amaç kapsamında dijital ortamlarda paylaşılamaz. İçeriklere ortak erişim sağlanamaz. İçeriğin bulundurduğu sorular ticari amaç güdülmeksizin ekran görüntüsü alınıp sosyal ortamlarda tartışma, alternatif cevap arama kapsamları,amaçları dışında paylaşılamaz. Video içeriklerimizin belirli bir kesiti veya tümü dijital ortamlarda paylaşılamaz, barındırılamaz.

Cevap anahtarı neden yok?

İçeriklerimizin cevap anahtarlarını paylaşmıyoruz çünkü hem sizleri video çözümlere teşvik etmek istiyoruz hem de sorularımız değerli olduğu kadar bu soruların değerli çözümleri de var. Bu sebeple PDF dosyalarımızın izinsiz yayılımları halinde soruların cevap/çözümlerine kolayca ulaşım sağlanamaması ve paketimizi satın almış kullanıcıların da mağdur olmamaları için cevap anahtarları paylaşmıyoruz.

İşbirliği nasıl yapabiliriz?

İş birliği kapsamında bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bizlere ulaşmanız ve anlaşmamız halinde izleyeceğimiz prosedürler iki taraf için farklı anlaşmalar, sözleşmeler içerebilir. Bu nedenle işbirliği yapma amacıyla içeriklerimizi satın almanız gerekmez. Satın alma işlemleri öğrencilik vasfıyla yapıldığı için hükümlülükleri farklıdır.